Apartmány v Donji Stoliv

Potřebujete ubytování v Donji Stoliv ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Donji Stoliv. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Donji Stoliv má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Holiday Home Cattaro3 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Located in Donji Stoliv in the Tivat County region, Holiday Home Cattaro3 features a garden. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. A bicycle rental service and a private beach area are offered at the apartment.


2. Holiday Home Cattaro2 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Featuring a garden, Holiday Home Cattaro2 provides accommodation in Donji Stoliv with free WiFi and sea views. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen and a terrace. A bicycle rental service is available at this property.


3. Apartmants Alexander 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Providing free WiFi, Apartmants Alexander is located on the beachfront in Donji Stoliv. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Opening onto a terrace, the air-conditioned apartment consists of 2 bedrooms.


4. Apartments Romantica StarStar

Foto: Apartments Romantica
Pokojů: 9
Hodnocení hostů
79 %

Apartments Romantica is located right next to the sea in Stoliv and 10 km from Kotor. It offers air-conditioned studios. Free WiFi and free private parking are provided. Each studio has a TV and a fully equipped kitchenette.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: